Studio!

Materiały graficzne przygotowują na życzenie klientów graficy. Nasze realizacje nie kończą się na pliku graficznym, doprowadzamy je do etapu finalnego - gotowych wydruków wielkoformatowych, czy cyfrowych. Proponujemy również szeroki wachlarz nowoczesnych produktów internetowych: od stron - wizytówek dla małych firm po rozbudowane strony wizerunkowe. Współpracujemy z drukarniami offsetowymi wykonując materiały w średnich i wysokich nakładach.

Drukujemy!

Farby solwentowe, których używamy zapewniają najwyższą jakość przy zachowaniu stosunkowo długiego okresu żywotności wydruku. Stosowane markowe materiały eksploatacyjne i nośniki gwarantują najwyższą jakość druku: - bannery, mesh-e - folie samoprzylepne, folie Wall Art, naklejki - folie One Way Vision - folie do aplikacji grafiki samochodowej - materiały odblaskowe - papiery plakatowe, bilboardowe - billboardy, tablice - rollup-y, ścianki, ekspozycje

Druk cyfrowy!

Zaletą druku cyfrowego jest możliwość personalizacji, dzięki której szybko otrzymacie Państwo wydruki niskonakładowe. Głównie służy to produkcji: ulotek, plakatów, wizytówek, zaproszeń z wydrukowanymi nazwiskami, nadruków na kopertach oraz innych poligrafiach.

Haftujemy!

Haft reklamowy jest niezwykle efektywną, trwałą i bardzo uniwersalną formą znakowania tekstyliów. Znakomicie prezentuje się na czapeczkach, polarach, koszulkach polo, torbach, ręcznikach, kurtkach, szlafrokach itp. Naszym klientom zapewniamy wykonanie projektu oraz wykonanie wzoru. Proponujemy szeroką paletę najwyższej jakości produktów. Oferowany przez nas haft cyfrowy wyróżnia się najwyższą precyzją wykonania i atrakcyjną kolorystyką, dzięki której Państwa odzież nabierze zupełnie nowego, oryginalnego wyglądu, może być znakomitym pomysłem na prezent.

Postpress!

Posiadamy ploter tnący Summa S160T z nożem aktywnym o szerokości cięcia 1580mm. Ploter ten wyposażony jest w system OPOS, co umożliwia cięcie wydruków po obrysie i zgodnie z życzeniem Państwa produkowanie naklejek o najróżniejszych kształtach.

Gadżety!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uzupełniliśmy naszą ofertę o bogaty wybór gadżetów reklamowych. W stałej ofercie posiadamy gadżety reklamowe masowe oraz oryginalne gadżety ekskluzywne, charakteryzujące się nowoczesną stylistyką oraz dekoracyjnym wyglądem. Te niewielkie i z pozoru błahe produkty mają w sobie ogromną moc przyciągania ludzkiej uwagi. Proponowane przez nas gadżety reklamowe dla firm są obecnie jednym z najefektywniejszych sposobów promowania działalności i kreowania pozytywnego wizerunku firmy. Znakowanie gadżetów wykonywane jest wszystkimi dostępnymi na rynku technologiami- odpowiednio dla specyfikacji danego produktu: tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, sublimacja, termotrasfer, haft, tłoczenie. U nas znajdziesz między innymi kubki z nadrukiem, długopisy reklamowe, breloki, pamięci USB, zapalniczki, smycze reklamowe, teczki konferencyjne, portfele, torby sportowe, torby papierowe. W nienachalny i skuteczny sposób będą przypominać obdarowanym osobom o Twojej firmie zarówno w domu, jak i w pracy. Oryginalne, tworzone z pasją i zaangażowaniem artykuły promocyjne są gwarancją sukcesu w każdej branży.

Grawerowanie i cięcie laserem!

Grawerowanie laserem jest doskonałym sposobem na oznakowanie dowolnego przedmiotu. Jego zaleta jest bardzo wysoka trwałość oraz duża precyzja. Wykonujemy znakowanie na: drewnie, szkle, papierze, laminatach i metalach. Grawerowane upominki są nie tylko nowoczesne, ale stanowią pamiątkę na wiele lat. Wśród nich znajdą Państwo: ozdoby ze sklejki, statuetki, piersiówki, karafki, eleganckie pióra, długopisy reklamowe czy kubki termiczne.